Osvojena 1. nagrada na međunarodnom likovnom natječaju

Autor: Administrator , 4. 4. 2022.

Matej Sabljarić, učenik 4.razreda PŠ Cerovac Vukmanićki, dobitnik je prve nagrade na međunarodnom likovnom natječaju Iserlohn-Essen-Zaprešić-Podgorač-Novi Sad-Sovići 2022. na temu „Mudrost osmijeha, a ne podsmijeha“. Matej je prvu nagradu osvojio u kategoriji 1.-4. razreda, a ukupno je na natječaj (1.-8.r.) pristiglo više od 1200 radova. Natječaj je raspisan za djecu Hrvata u iseljeništvu i djecu iz Hrvatske, a u organizaciji umjetnika Ankice i Ante Karačića koji na taj način djeluju već dulji niz godina. Rad će biti izložen na sklopu nekoliko izložbi u Hrvatskoj i izvan granica RH.

O temi možete pročitati i ovdje:

Učiteljica: Ana Prepolec Padežanin