Odličan uspjeh učenika naše škole na državnom prvenstvu u Kickboxingu

Autor: Administrator , 16. 3. 2022.

Učenici naše škole Margareta Mušnjak i Domagoj Mlinarić postigli su odličan uspjeh na državnom prvenstvu u Kickboxingu u Osijeku. Margareta je postala prvakinja države u kategoriji kick light za starije kadetkinje i kadete, a Domagoj je osvojio odlično brončano odličje. Nastavak je to niza uspjeha koje naši učenici postižu kao članovi Kickboxing kluba Tigar.

Poveznica na originalni tekst i fotografije objavljene na stranici kaportal.net.hr