OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA!

Autor: Davorka Čačković, 19. 12. 2017.

Dragi učenici,

Prosinac je mjesec u kojem s radošću i veseljem isčekujemo nadolazeće velike blagdane                      BOŽIĆ  I  NOVU GODINU.

U ozračju božićnih i novogodišnjih blagdana prikazujemo visoki stupanj kulture ponašanja kojim želimo prikazati svoj kršćanski i civilizacijski način proslave ovih blagdana.

Naravno da u školi, crkvi i drugim javnim mjestima, nema mjesta  upotrebi opasnih eksplozivnih sredstava (pucnjavi petardi i tome slično). To je i zakonom zabranjeno.

Svojim kulturnim ponašanjem uključit ćete se u božićnu akciju

– MIR I DOBRO  za sve ljude dobre volje.

U ČETVRTAK, 21.12.2017. u 17,00 sati održat će se BOŽIĆNA PRIREDBA .

Dragi roditelji,   pozivamo  vas da dođete i svojim prisustvom uveličate ovu svećanost.

Petak, 22.12.2017. zadnji je dan nastave u 1. polugodištu. Nastava će se održati prema rasporedu sati. Svi učenici od 1. do 4. razreda dolaze u školu u jutarnjoj smjeni. Nastava u poslijepodnevnoj smjeni počinje u 12,30, a završava u 16,05.

Nastava poslije blagdana i zimskog odmora učenika počinje u ponedjeljak, 15. siječnja 2018. prema    sljedećem rasporedu.

A  smjena  prije podne

B  smjena poslije podne

Neka ozračje božićnih blagdana ispuni   vas i vašu obitelj   blaženstvom i zadovoljstvom, a  nova 2018. godina neka vam donese mnogo sreće, mira, radosti i uspjeha.