USPJEŠAN NASTUP DRAMSKE DRUŽINE U ZKL-u

Autor: Davorka Čačković, 9. 3. 2017.

Dramska družina Osnovne škole Turanj pod vodstvom učiteljice Željke Petković pozvana je da u petak 3. 3. 2017. sudjeluje u Reviji dječjeg dramskog stvaralaštva „Sto godina uz Priče iz davnine“.

Revija je održana u Zagrebačkom kazalištu lutaka, a bila je vezana uz prošlogodišnju stotu obljetnicu „Priča iz davnine“ Ivane Brlić – Mažuranić. Dramska družina odigrala je lutkarsku predstavu „Regoč“ s kojom su prošle godine predstavljali Karlovačku županiju na Državnoj smotri Lidrano 2016. Učenice 8. razreda Nina Gaćeša, Lucija Lipovšćak, Petra Halar, Eva Stipić, Kruna Stipić i Sara Paladin dobile su veliki pljesak za svoju izvedbu te su primile i zahvalnice za sudjelovanje.