BLAGDANSKO OZRAČJE U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Davorka Čačković, 2. 12. 2016.

Božićno ozračje zavladalo je hodnicima naše škole. Holom se širi miris okićene jelke i svjetlucanje žaruljica .

Ove školske godine učenici eko skupine (1. - 4. razreda) pod vodstvom učiteljice Andreje Marković izradili su prigodne božićne ukrase za našu božićnu jelku. Koristeći se eko  materijalom ( kartonske rolice WC papira) izrezali su 1 200 latica, potom ih obojali crvenom bojom i spojili po 6 latica u 200 komada božićnih zvijezda. Tako je naša jelka ove godine zasjala u novom crvenom ruhu!

Učenici 4.b razreda i njihova učiteljica Arijana Mikšić inspirirani sadržajima iz prirode i društva, odlučili su izraditi planinske kuće. U izradi kuća veliku potporu pružili su roditelji jer su pomogli u njihovom nastajanju.