Tolerancijom protiv nasilja

Autor: Davorka Čačković, 12. 6. 2014.

Povjerenstvo za odabir literarnih uradaka na natječaju "Tolerancijom protiv nasilja" na razini Karlovačke županije odabralo je rad Marije Lukačić,7.a kao najbolji te je osvojila prvo mjesto.

Marijin rad nastao je nakon radionice za sedmaše u kojoj su se upoznali s brojnim predrasudama i stereotipima  koji potiču ljude na nasilno ponašanje. Učili su kako ih prepoznati, prevladati i postati tolerantna osoba koja razumije i prihvaća različitosti.

Nagrade za najbolje literarne uratke na razini županija i Grada Zagreba te na razini projekta, uručene su na završnoj svečanosti  u srijedu 11. lipnja 2014. u Zagrebačkom kazalištu lutaka, Ulica baruna Trenka 3.

Bravo Marija!