Solidarnost na djelu

Autor: Davorka Čačković, 11. 10. 2013.

Poštovani roditelji!

Početkom listopada uključili smo se u akciju Crvenog križa “ Solidarnost na djelu” prikupljajući, kupovinom bonova od 5 kuna sredstva za one kojima je najpotrebnije.

Hvala svima koji su sudjelovali: učenicima, roditeljima I djelatnicima škole Turanj.

Svoju solidarnost I pomoć potrebitima nastavit ćemo I sljedeći tjedan akcijom Crvenog križa “ Socijalna samoposluga”.

Molimo Vas da se uključite u sakupljanje hrane I higijenskih potrepština prema svojim mogućnostima.

Sakupljanje će se odvijati u prostorijama škole od ponedjeljka 14.10. do petka 18.10.

Sve što ćemo sakupiti bit će dostavljeno u Crveni križ Karlovac.

Hvala svima!

Evo i službene obavijesti o projektu "Socijalna samoposluga"

Grad Karlovac kao nositelj u suradnji sa Gradskim društvom Crvenog križa pokrenuo je projekt socijalne samoposluge.

Cilj projekta je upotpuniti postojeće programe u prehrani za socijalno ugrožene građane koji se provode putem Gradskog socijalnog programa i u konačnici u  sustav pomoći uključiti još više građana Karlovca koji su u potrebi.

Budući je Gradsko društvo Crvenog križa Karlovac partner u ovom projektu odlučeno je da se njihova ovogodišnja sabirna akcija „Solidarnost na djelu“, a koja se između ostalog provodi i u osnovnim školama našeg grada produži do 16.listopada 2013 godine. Želimo naglasiti kako je ove godine prioritet doniranje hrane i to temeljnih namirnica ( sol,šećer,ulje,brašno, riža, tjestenina, higijenske potrepštine ), a sva prikupljena hrana ide socijalno najugroženijim građanima kroz projekt „ socijalne samoposluge“.

Hvala na suradnji i svemu što činimo za osobe u potrebi.