Susret sa spisateljicom

Autor: Nataša Petković, 22. 3. 2013.

U  organizaciji  naše  školske  knjižnice  18. ožujka  2013.  održan  je  književni  susret  sa spisateljicom  Majom  Brajko-Livaković.

Susretu  su  nazočili  učenici  5.  razreda  i  njihovi  učitelji.

Spisateljica  je,  potaknuta  velikim  brojem  pitanja, upoznala  učenike  sa  svojim  najpoznatijim  romanima  i  pripovijetkama  s  posebnim  osvrtom  na  pripovijetku  Finka  Fi   i  na  roman  Kad  pobijedi  ljubav.

Podijelila  je  s  nama  svoje misli  o  prekrasnom  djetinjstvu  koje  je  provela  na  moru,  o  ljubavi  prema  svijetu  prirode i  važnosti  njegova  očuvanja,  kao  i  o  problemima  odrastanja  mladeži.

Zaželjela   je  na  kraju  svim  učenicima  koji   još  nisu  otkrili  pustolovinu  i čaroliju  čitanja,  da  ju  što  prije  otkriju  i  urone  u  taj  čarobni  svijet.