POLAZNICI NJEMAČKOG JEZIKA POSJETILI KLAGENFURT

Autor: Diana Selman, 25. 5. 2012.

Učenici naše škole, uključeni u izbornu nastavu njemačkog jezika, prošlog su tjedna posjetili Klagenfurt u Austriji.

Na put smo krenuli u ranim jutarnjim satima te uz kraća zaustavljanja u Sloveniji i Austriji sretno stigli na cilj. Park Minimundus, u kojem su učenici imali priliku vidjeti umanjene modele najznačajnijih svjetskih građevina, ispunio je naša očekivanja i pokazao se vrijednim posjeta. Poslijepodne smo proveli u šetnji i razgledavanju centra grada, pri čemu nam dobro raspoloženje nije mogla pokvariti ni kiša. Na posljednjem zaustavljanju uz jezero Wӧrthersee pozdravili smo se s Klagenfurtom uživajući u prekrasnom pogledu. Kućama smo krenuli s pjesmom, puni dojmova s lijepog putovanja koje ćemo pamtiti.