NATJEČAJ ZA POPUNU RADNOG MJESTA-TAJNIKA/CE ŠKOLE

Autor: Diana Selman, 21. 3. 2012.

OSNOVNA ŠKOLA  TURANJ

KARLOVAC,  Turanj  18

tel/fax: 047 /  638 -678

Klasa: 100 - 01/12--01-59

Urbroj: 2133-18-12-01

Karlovac,  21.03. 2012.

Temeljem članka 107.  Zakona o odgoju i obrazovanju  u osnovnoj i srednjoj školi te članka 12.Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju  u osnovnoj i  srednjoj školi ( NN br. 87./08., 86/09.,92/10.,105/10. te  90/11.) , Osnovna škola Turanj , Karlovac ,  raspisuje

za  popunu  radnog  mjesta

1. TAJNIKA/CE  ŠKOLE         – 1 izvršitelj  s punim radnim vremenom   na

neodređeno vrijeme.

Ponude za zasnivanje radnog odnosa  mogu dostaviti  svi kandidati koji ispunjavaju uvjete prema Zakonu  o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi   ( NN br.    87./08., 86/09.,92/10.,105/10. te  90/11.): završen sveučilišni diplomski studij pravne odnosno  stručni studij upravne struke.

Kandidati za prijavu moraju dostaviti , životopis, domovnicu , ovjeren dokaz o potrebnoj stručnoj spremi i uvjerenje o nekažnjavanju koje nije starije od 30 dana.

Prijave na natječaj predati  u roku od  osam ( 8 )  dana od dana objave natječaja u tajništvu škole  ili poslati  na adresu :  OŠ Turanj, Karlovac , Turanj 18  .

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obavješteni u zakonskom roku.

Zamjenica  ravnatelja :

/Davorka  Čačković/