Naše učenice plesačice

Autor: Valentina Turkalj, 25. 4. 2018.

Naši su učenici vrlo aktivni i izvan škole i uključeni su prema vlastitim interesima u razne sportske, plesne, glazbene i rekreativne klubove. Vrijedno i svakodnevno treniraju i mnoge vikende provode na raznim smotrama, natjecanjima, utakmicama i manifestacijama te svojim trudom i talentom promoviraju našu školu. Svaki od njih zaslužuje tekst na ovim stranicama i pohvalu, no ovog puta posvetit ćemo nekoliko redaka članicama Plesnog kluba st.ART.

One su na nedavno održanom državnom natjecanju Dance Star Croatia 2018.u Opatiji u raznim dobnim skupinama i raznim plesnim kategorijama briljilare i osvojile čak tri prva mjesta, tri druga mjesta i dva treća mjesta te time izborile sa svim koreografijama plasman na svjetsko natjecanje World Dance Star Masters 2018. koje će se održati u Poreču od 23.do 27.svibnja. Kao da im to nije bilo dovoljno, nastavile su nizati uspjehe. Na natjecanju Samo ples koje se 21.4.2018.održalo u Samoboru osvojile su sa četiri koreografije sva četiri prva mjesta i nagradu za najbolji plesni klub. Bravo za sve plesačice, a jedno posebno bravo za naše učenice: Katju Kosturić iz 1.b, Mateu Jakovović i Zaru Družak iz 2., Anju Kranjčec iz 4.a, Karmen Dubić i Miu Radočaj iz 5.b te Brunu Horvatin iz 8.a.

Učiteljica Stefanija Kranjčec