100. DAN ŠKOLE U PŠ CEROVAC VUKMANIĆKI

Autor: Valentina Turkalj, 16. 2. 2018.

U veljači smo obilježili stoti dan škole odgovarajućim nastavnim sadržajem. Prvi razred je radio na temu školskih novina i kako zamišljaju da bi oni izgledali za sto godina, kao i prijevozna sredstva ili što bi se tada moglo kupiti, a da danas nije uobičajeno. Drugi razred ispisivao je svoja imena u sto kvadratića te igrao matematičke igre Tko će prije do sto i Što sve mogu sa sto kuna. Treći i četvrti razred zajednički su izrađivali papirnati lanac sa sto karika i sto lijepih riječi koje dočaravaju dobarmeđuljudski odnos. Lanac smo izrađivali i kao uvod u obilježavanje Dana ružičastih majica.

Ana Prepolec Padežanin