Sajam poslova

Autor: Valentina Turkalj, 6. 11. 2017.

Učenici osmih razreda su, zajedno s učiteljicom Antoniom Špoljarić i pedagoginjom Davorkom Čačković, posjetili Sajam poslova koji se održao u petak, 27. listopada 2017. godine u Domu HV-a u Karlovcu. Na Sajmu su sudjelovale i srednje škole koje su prezentirale zanimanja koja se mogu upisati u njihovoj školi. Učenici su osim toga mogli obići i štandove raznih poduzeća koja su prezentirala svoj rad te istaknuli zanimanja koja su potrebna za rad kod njih. Nakon obilaska, učenici su napustili Sajam sa puno sakupljenih informacija koje će im pomoći u što lakšem odabiru budućeg zanimanja.