SAJAM SREDNJIH ŠKOLA

Autor: Davorka Čačković, 5. 4. 2017.

Dragi učenici,poštovani roditelji,

prenosim vam obavijest Vijeća maturanata grada Karlovca. Odlična, hvale vrijedna ideja. Treba svakako otići i pogledati.

Pedagoginja

Poštovani!

Ovogodišnje Vijeće maturanata grada Karlovca, uz zadatak koji ima svake godine (organizacija Maturijade), odlučilo je biti kreativno i napraviti nešto novo te na taj način ostaviti trag kao generacija.

Na održanim sastancima došli smo na ideju da organiziramo Sajam škola. Riječ je o sajmu na kojem bismo željeli okupiti sve karlovačke i dugoreške srednje škole na istome mjestu te ostale sugrađane upoznati s njihovim radom. Cilj nam je da svaka škola na svoj način predstavi sebe, svoj nastavni i izvannastavni program i, naravno, svoje učenike, kako sadašnjim osnovnoškolcima, a budućim srednjoškolcima, tako i svim ostalim posjetiteljima Sajma. Uz taj primarni cilj želja nam je da posjetitelji prepoznaju naš rad i trud te ga na neki način nagrade. Prikupljene nagrade, odnosno novčana sredstva koja bi se prikupila od tombole iskoristili bismo za financiranje ovogodišnje Maturijade koja, nažalost, svake godine iziskuje sve veća novčana sredstva, a vremena su sve teža i teža.

Datum održavanja Sajma bio bi 8.4.2017.g. u prijepodnevnim satima (10h – 13h), a lokacija karlovačka Promenda (Šetalište doktora Franje Tuđmana).

Naši najdraži gosti bili biste upravo vi – osnovnoškolci od 5. do 8. razreda i vaši profesori! Stoga vas pozivamo da nam se pridružite i posjetite naš Sajam koji je namijenjen prvenstveno vama, budućim srednjoškolcima!

Radujemo se vašem dolasku i željno vas iščekujemo!

Predsjednica Vijeća maturanata

Laura Pribanić