KRAJ ZIME U PŠ CEROVAC VUKMANIĆKI

Autor: Valentina Turkalj, 26. 3. 2024.

Valentinovo smo obilježili uzajamnim poklončićima tajnih prijatelja! Svi razredni odjeli sudjelovali su u zajedničkom tajnom izvlačenju onih kojima će pripremiti iznenađenje. Bilo je osobito zanimljivo na samo Valentinovo kada su otkrivene strogo čuvane tajne i otpetljano klupko raznih zabavnih kombinacija u darivanju! Učenici su izvrsno izvršili zadatak i uspjeli očuvati tajne!

Na Dan ružičastih majica podsjetili smo se što simbolizira i zbog čega jest ovaj dan te je obilježen aktivnostima osvještavanja postojanja nasilja među vršnjacima. Radionice su se odvijale unutar razrednih odjela, a po završetku aktivnosti učenici su zajedničkom fotografijom u ružičastim majicama potvrdili svoj stav o ovoj temi.

Ususret Uskrsu izrađivali smo uskršnje motive kojima smo dekorirali školu. Kroz iste se provlačio i doček proljeća koji se isprepliće s Uskrsom u simbolici novoga početka. Sretan vam nadolazeći Uskrs!

Učiteljica: Ana Prepolec Padežanin