Ekološka grupa i 1. recycle radionica u suradnji s Udrugom KA-MATRIX

Autor: Valentina Turkalj, 27. 2. 2024.

Radionicom kolaža u krenuo je novi ciklus likovnih i recycle radionica kojima KA-MATRIX nastavlja suradnju s našom školom.

Kroz niz radionica različitih likovnih tehnika koje uključuju kolaž, strip, izradu naljepnica učenici izrađuju likovni dnevnik. Aktivnosti se provode u sklopu Edukacijskih programa udruge KA-MATRIX pod nazivom FOKUS: Umjetnost i kultura 2.0

Učenici/ce Ekološke grupe ( 3.b i 4.b razreda) pod vodstvom suradnika Udruge Denisa učiteljice Ljiljane su na prvoj radionici , održanoj 8. veljače, započeli su s izradom vlastitih likovnih dnevnika. Do kraja školske godine izradit će knjižicu koja će ostati kao uspomena na četvrti razred. Učenici/ce su za rad koristili isječke iz novina i časopisa, fotografije, samoljepljivi papir i folije koje su potom spajali u svojim likovnim dnevnicima.

Učiteljica Ljiljana Mikšić